تشک

۵ بالش طبی پرطرفدار

5 بالش طبی پرطرفدار

معرفی ۵ بالش طبی پرطرفدار

استراحت کردن به منظور کسب نیرو و توان دوباره در طول روز برای همه افراد نیازی ضروری به شمار می‌رود. راحت بودن فرد در طی استراحت سبب می‌شود کیفیت خواب او نیز بالاتر رود. توجه به بالش و انتخاب آن باید متناسب با ارگونومی و شکل ستون فقرات صورت گیرد.

بالش طبی نوعی محصول ارگانومیک است که برای کاهش درد‌های ناشی از کمر درد و گردن درد در حین خواب و نشستن کاربرد دارد. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با انواع بالش‌های طبی و کاربرد هر یک آشنا کنیم.

انواع بالش طبی

بالش گردنی

در سفر‌های طولانی، گرفتگی گردن یکی از مشکلات شایع بین افراد به حساب می‌آید. استفاده از بالش گردنی می‌تواند از بروز این مسائل جلوگیری کند. بالش گردنی به شکل U طراحی می‌شود تا گردن شکل طبیعی خود را در طول سفر طولانی مدت در ماشین یا هواپیما، حفظ کند. این بالش برای درمان و جلوگیری از آرتروز نیز کاربرد دارد.

بالش گردنی آنتی درد

بالش گردنی آنتی درد

 

بالش زانویی

بالش زانویی با ساختار منحصر به فردی که دارد؛ باعث جدا شدن پاها از هم حین خواب می‌شود. در نتیجه این حالت، خون رسانی بهبود می‌یابد و فرد خواب راحتی را تجربه می‌کند. این محصول انتخابی مناسب برای افرادی است که در حین خواب از کمر درد رنج می‌برند.

با کاهش فشار‌های وارده به ستون فقرات و ماهیچه‌های ران، درد ناحیه‌های کمر و پاها هم کم‌تر می‌شود. بالش زانویی برای کسانی که دیسک کمر دارند؛ درد در مهره‌های کمر را کاهش می‌دهد.

بالش زانویی

بالش زانویی

بالش بارداری

با توجه به تغییراتی در بدن خانم‌های باردار در طی دوران بارداری پیش می‌آید؛ نیاز به استراحت و خواب در آن‌ها نیز فرق می‌کند. تغییراتی که در حجم بدن مادر در طی این دوران رخ می‌دهد؛ گاها داشتن خواب راحت را از آن‌ها سلب می‌کند؛ در چنین شرایطی استفاده از بالش بارداری توصیه می‌شود.

بالش بارداری به نوعی طراحی شده‌ است که پاسخگوی چالش‌های خواب مادران باردار باشد. بالش بارداری در تسکین درد‌ها و تقویت جریان خون به سمت جنین نقش موثری ایفا می‌کند.

بالش بارداری

بالش بارداری

بالش کمری

کمر درد جزء مشکلاتی است که منحصر به گروه سنی خاصی نیست و ممکن است هر شخصی را درگیر خود کند. استفاده از بالش کمری‌ می‌تواند در کاهش دردهای کمر و جلوگیری از بروز آن‌ها نقش موثری داشته ‌باشد. بالش کمری با توجه به شکل و ساختار خود باعث حفظ سلامت ستون فقرات‌ می‌شود. این محصول را‌ می‌توان به راحتی بر روی صندلی ماشین یا صندلی‌های اداری اضافه کرد.

بالش کمری وگال

بالش کمری وگال

 

بالش مموری فوم

بالش مموری فوم با ساختار منحصر به فردی که دارد؛ حین خواب، متناسب با شکل بدن تغییر می‌کند. سفت بودن این بالش به طوری است که خاصیت ارتجاعی مناسبی هم دارد و متناسب با فشار و گرمای بدن تغییر شکل می‌دهد.

این نوع محصول برای افرادی که درد کمر یا گردن دارند، انتخاب مناسبی به شمار می‌رود. بالش مموری فوم باعث قرارگیری سر و گردن در یک راستا می‌شود و از بروز مشکلات ناشی از بد خوابیدن جلوگیری می‌کند.

بالش موج دار

بالش موج دار ایکس لارج

خرید بالش طبی

توجه به سلامت بدن در هر شرایطی اهمیت فراوانی دارد. گاها مشکلاتی برای فرد پیش‌ می‌آید که کیفیت خواب او را نیز تحت تاثیر قرار‌ می‌دهد. برای جلوگیری از این مشکلات خرید بالش طبی از کوالا توصیه‌ می‌شود. مجموعه ما با سابقه بیش از ۲۰ ساله در این زمینه، محصولاتی با کیفیت عرضه می‌کند.

 

شما می‌توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، انواع بالش های طبی را مشاهده کنید، همچنین توضیحات دقیق آن را بخوانید و در نهایت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. یکی از ویژگی‌های فروشگاه کوالا، امکان سفارش اختصاصی محصولات به سلیقه و نیاز شما است.
محصولات کوالا به صورت شرکتی بوده و از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه موجود در بازار تولید می‌شوند. از طرفی بر روی مواد اولیه، انواع تست‌های کیفیت و استحکام انجام شده تا محصولات نهایی از بهترین استاندارد‌ها برخوردار باشند.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از hCaptcha مورد نیاز است که تابع سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده آنها است.

من با این شرایط موافق هستم .