بالش

درمان سریع و دائمی خروپف

درمان سریع و دائمی خروپف

تنفس یکی از نیاز‌های حیاتی اصلی برای انسان هست و حتی توی خواب هم باید ادامه داشته ‌باشه. گاهی اوقات به دلیل وجود برخی از اختلالات یا بیماری‌ها، تنفس حین خواب با خروپف همراه میشه. خروپف کیفیت خواب خود فرد و اطرافیان اون رو به شدت تحت تاثیر قرار میده. عوامل زیادی می‌تونن که صداهای ناهنجار خرناس رو حین خواب ایجاد کنن. یکی از راهکار‌های کاربردی برای حل درمان آن، استفاده از بالش ضد خروپف هست. کوالا با هدف این‌که کیفیت خواب شما رو افزایش بده بالش ضد خروپف وگال رو تولید کرده.

درمان خروپف

خروپف می‌تونه به دلایل زیادی مثل اضافه وزن، آپنه خواب، وجود انحراف در بینی و سرماخوردگی در فرد ایجاد بشه. صدای خرخر حین خواب مشکل رایجی بین بزرگسالان هست و بیش از ۴۰% افراد با اون مواجه هستن. برای حل این مشکل روش‌های زیادی مثل عمل جراحی یا دارو وجود داره. استفاده از یه بالش ضد خروپف یه روش ساده هست که می‌تونه مشکلات ناشی از اون رو کاهش بده. بالش خروپف وگان ساختار منحصر به فردی داره و موقعیت سر و گردن رو حین خواب تنظیم می‌کنه. این موضوع باعث میشه که حین خواب مسیر‌های هوایی به بینی و دهان باز نگه داشته بشن و فشار خروج هوا کاهش پیدا کنه.

بالش ضد خروپف

بالش ضد خروپف یکی از راه های کمک به کاهش خروپف هستش. این بالش ها به طور خاص برای کاهش فشار بر روی گلوی شما طراحی شدن و می تونن به کاهش خروپف کمک کنن. برخی از بالش های ضد خروپف دارای طرح های خاصی هستن که به شما کمک می کنن تا سر و گردن خود را در جای مناسب نگه دارین و فشار روی گلوی خود را کاهش بدین. همچنین بالش های ضد خروپف معمولاً از مواد نرم و راحتی ساخته شدن تا شما راحت تر بخوابین و خواب عمیق تری داشته باشین. با این حال، قبل از خرید بالش ضد خروپف، بهتر هست با پزشک خود مشورت کنین تا بتونین بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنین.

مزایای استفاده از بالش ضد خروپف

با گسترش علم و شناخت آناتومی اعضای بدن، بالش طبی برای درمان خروپف با توجه به ارگونومی بدن تولید شد. خوابیدن بر روی این بالش می‌تونه صدای خرخر و خرناس افراد حین خواب رو کاهش بده. علاوه بر جلوگیری از خروپف، از دیگر مزایای این بالش‌ها میشه به موارد زیر اشاره کرد:

· بهبود کیفیت خواب

خرخر کردن حین خواب می‌تونه برای خود فرد هم آزار دهنده باشه و اون رو از داشتن یک خواب عمیق و طولانی محروم کنه. استفاده از این محصول کوالا توی مدت زمان کوتاهی تاثیر زیادی روی کیفیت خواب افراد می‌ذاره.

· مفید و کاربردی برای افراد با مشکل در ستون فقرات

قرار گرفتن نادرست سر نسبت به بدن هم می‌تونه یکی از دلایل ایجاد خروپف حین خواب باشه. این نوع بالش‌ها در راستای درمان آن، باعث بهبود درد‌های ناحیه گردن و ستون فقرات هم میشن. اندازه و ارتفاع بالش، به طور دقیق و بر اساس ارگونومی بدن تعیین میشه.

·کاهش حساسیت و آلرژی

پارچه و رویه مورد استفاده بر روی این بالش هم از محصولات ضد حساسیت هست. ساختار این پارچه به دلیل این‌که چندین ساعت در تماس مستقیم با پوست فرد هست؛ می‌تونه ریسک ایجاد جوش یا حساسیت رو در فرد افزایش بده. این محصول کوالا در کنار درمان خروپف، برای افرادی که حساسیت پوستی دارن هم گزینه مناسبی به حساب میاد.

·کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی:

خروپف ممکن هست باعث ایجاد فشار روی قلب و عروق بشه که می‌تونه خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی را افزایش بده. با استفاده از بالش ضد خروپف، فشار روی گلو و قلب کاهش پیدا می کنه و به این ترتیب خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی کاهش پیدا می کنه.

·بهبود عملکرد تنفسی:

با استفاده از بالش ضد خروپف، فشار روی گلو کاهش پیدا می کنه و به این ترتیب، عملکرد تنفسی شما بهبود می‌بخشه.

بالش ضد خروپف وگال

بالشت طبی وگال می‌تونه از خروپف جلوگیری کنه. این نوع بالش با طراحی منحصر به فردی که داره زاویه سر و بدن رو به صورتی نگه می‌داره که انسدادی تو مسیر‌های هوایی ایجاد نشه. بالش ضد خروپف با ایجاد زاویه ۲۵ درجه‌ بین سر و بدن از بروز وقفه تنفسی حین خواب جلوگیری می‌کنه.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از hCaptcha مورد نیاز است که تابع سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده آنها است.

من با این شرایط موافق هستم .